Firma Gottlieb NESTLE GmbH jest znana z innowacji i jakości. Jako globalny producent i firma handlowa oferująca urządzenia i akcesoria geodezyjne, jej asortyment obejmuje od prostych, klasycznych przyrządów pomiarowych, po wysokiej jakości produkty do pomiarów na wszystkich obszarach budowy - nawet w lesie. 

Instrumenty pomiarowe laserowe tj. niwelatory laserowe od Gottlieb NESTLE GmbH są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Statywy i odpowiednie akcesoria gwarantują najdokładniejsze pomiary. Produkty są rozwijane, produkowane i dystrybuowane w kompleksie firmy przy ulicy Freudenstädter Straße 37-43.

Obok skrzydła administracyjnego znajduje się nowoczesny park maszynowy CNC oraz różne działy zajmujące się obróbką drewna, elektroniką, montażem, a nawet własnymi robotami do spawania. Umożliwia to realizację procesów pracy, takich jak malowanie, piłowanie, wytłaczanie, bębnowanie, sitodruk, tampodruk i etykietowanie laserowe. 

Sortuj produkty:

Nestle Statyw średni aluminiowyNestle

Nestle Statyw średni aluminiowy

568,29 zł (699,00 zł brutto)

  Nestle Statyw ciężki aluminiowyNestle

  Nestle Statyw ciężki aluminiowy

  730,89 zł (899,00 zł brutto)

   Nestle Pulsar HV-RNestle

   Nestle Pulsar HV-R

   3 162,60 zł (3 890,00 zł brutto)

   • Nowość
   Nestle Statyw ciężki drewniany, pokryty PCVNestle

   Nestle Statyw ciężki drewniany, pokryty PCV

   527,64 zł (649,00 zł brutto)

    Nestle Pulsar HNestle

    Nestle Pulsar H

    2 674,80 zł (3 290,00 zł brutto)

    • Nowość
    Nestle Statyw lekki aluminiowyNestle

    Nestle Statyw lekki aluminiowy

    243,09 zł (299,00 zł brutto)

     Nestle Pulsar 2SNestle

     Nestle Pulsar 2S

     4 788,62 zł (5 890,00 zł brutto)

     • Nowość

     Firma została założona w 1933 roku przez Gottlieba Nestle jako tartak i strugarnia. Od ponad 60 lat produkuje sprzęt i akcesoria geodezyjne. Dodatkowo, między innymi, statywy są produkowane jako wersje klienta dla gigantów przemysłowych. Dziś Gottlieb NESTLE GmbH zatrudnia 80 pracowników i posiada filię na Węgrzech. Od 2017 roku NESTLE jest głównym partnerem sprzedażowym GeoMax Positioning AG dla regionów D-A-CH i Benelux. Instrumenty i oprogramowanie GeoMax są synonimem przyjazności dla użytkownika i doskonałego stosunku jakości do ceny. W połączeniu z akcesoriami NESTLE powstaje wszechstronne portfolio produktów do wszystkich nowoczesnych zadań geodezji budowlanej.

     Firma z siedzibą w Dornstetten jest również innowacyjna, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój: odpady drewniane z produkcji są wykorzystywane do ogrzewania, a energię elektryczną dostarcza własny system fotowoltaiczny. Firma kładzie nacisk na przyszłość i elastyczność, stawiając je obok zasad firmy. Satysfakcja klienta dotycząca wysiłków, jakości produktów i usług motywuje działania firmy. Motywacja, wiedza i efektywność pracowników zapewniają trwały sukces jako innowacyjnego producenta. Jako przedsiębiorstwo zarządzane przez właściciela pracujemy na rzecz zrównoważonego wzrostu wartości. Zarządzanie zorientowane na zysk zapewnia miejsca pracy i stanowi najlepszą inwestycję w przyszłość. Firma przejmuje odpowiedzialność za społeczeństwo, zwracając szczególną uwagę na ochronę i wsparcie dzieci – zwłaszcza w zakresie ich edukacji.