Płatności i wysyłka

Opłaty za wysyłkę w sklepie internetowym Twój Niwelator Staramy by koszty  były jak najniższe dla naszych klientów, oferujemy szeroki wybór wysyłek :

-Kurier- tą opcje przesyłek stosujemy w większości naszych zamówień tyczy się to większych gabarytów. Ten sposób przesyłki zapewnia dostawę w 99% w dniu następnym od wysłania paczki ( ważne by w zamówieniu podać numer telefoniczny osoby odbierającej paczkę, umożliwi to kurierowi dodzwonienie się w razie jakichkolwiek problemów w dostarczeniu przesyłki ) Koszty wysyłki 9,99zł.

- Paczkomat InPost - idealna forma przesyłki dla małych produktów oraz możliwości odbioru przesyłki o dowolnej porze w ciągu 48h od momentu umieszczenia paczki w paczkomacie. 

-Pobranie- forma przesyłki umożliwiająca dokonania opłaty za produkt przy kurierze. Stosowane często przez klientów chcących dokonać szybkiej transakcji z naszym sklepem. Towar zamówiony za pobraniem wysyłany jest tego samego dnia, którego zostało złożone zamówienie. Koszt wysyłki kurierem 20zł

-Inne- uzgodnione telefonicznie- ta forma przesyłki stosowana jest po wcześniejszym telefonie klienta. Po uzgodnieniu telefonicznym przez nasz sklep formy przesyłki np. wysyłka za granicę, wysyłka z możliwością otworzenia zawartość. Wtedy państwo w zamówieniu zaznaczają ten rodzaj przesyłki.


INFOPOMIAR
Kotarbińskiego 4/51
26-600 Radom
796-242-58-06

 Formy płatności w sklepie twoj-niwelator.pl

W naszym sklepie oferujemy 4 sposoby płatności za nasze produkty:

-przelew24 - płatności poprzez operatora - przelewy24. Szybkie i bezpieczne płatności umożliwiające płatność BLIK, Kartą lub bezpośrednio logując się w banku. Najszybsza forma realizacji zamówienia - środki są odrazu księgowane. Przystępujemy do realizacji zamówienia. 

-przelew dowolny- ta forma skierowana jest dla klientów chcących dokonać płatności zwykłym przelewem bankowym. Po wybraniu tej formy płatności należy dokonać przelewu na nasze konto kwoty w wysokości złożonego zamówienia tyułem złożonego zamówienia. Czas realizacji przelewów dowolnych to około 1 dzien roboczy.

-pobranie- ta forma płatności skierowana jest dla klientów którzy chcą zapłącić za produkty gotówką kurierowi.

-płatne przy odbiorze- ta forma pozwala zapłacić za produkt w sklepie firmowym. Akceptowane formy płatności: Gotówka lub Karty płatnicze.