Filtry:

Cena od:

do:

Producent

Niwelatory laserowe

Niwelatory laserowe to instrumenty, bez których trudno dziś o sprawną i precyzyjną pracę budowlaną czy przy wykończeniach. Platforma Twój-niwelator zapewnia sprzedaż urządzeń do niwelacji laserowej zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Rozpiętość oferty oraz stany magazynowe sprzyjają szybkiej realizacji zamówień.

Niwelatory laserowe to urządzenia, które służą do niwelacji – procesu polegającego na wyznaczaniu różnic w zakresie wysokości. W efekcie umożliwiają odpowiednie wymiarowanie w kontekście inwestycji budowlanych, prac wykończeniowych czy wyznaczania tras drogowych.

Sortuj produkty:

Nivel System NL540 - niwelator laserowyNivel System

Nivel System NL540 - niwelator laserowy

3 190,00 zł (3 923,70 zł brutto)

  Nivel System NL520 - niwelator laserowyNivel System

  Nivel System NL520 - niwelator laserowy

  2 190,00 zł (2 693,70 zł brutto)

   Nivel System NL500 - niwelator laserowyNivel System

   Nivel System NL500 - niwelator laserowy

   1 690,00 zł (2 078,70 zł brutto)

    Leica Rugby 680 - niwelator laserowyLeica

    Leica Rugby 680 - niwelator laserowy

    6 096,75 zł (7 499,00 zł brutto)

     Leica Rugby 620 - niwelator laserowyLeica

     Leica Rugby 620 - niwelator laserowy

     4 146,34 zł (5 100,00 zł brutto)

      Leica Rugby 610 - niwelator laserowyLeica

      Leica Rugby 610 - niwelator laserowy

      3 576,42 zł (4 399,00 zł brutto)

       Lamigo SPIN 210 - niwelator laserowyLAMIGO

       Lamigo SPIN 210 - niwelator laserowy

       2 170,73 zł (2 670,00 zł brutto)

        Niwelatory laserowe to instrumenty, które po ustawieniu na statywie zapewniają – przy wykorzystaniu łaty – szybkie i sprawne przeanalizowanie różnicy wysokości między dwoma punktami. Ważną cechą urządzeń do laserowej niwelacji jest uniwersalność zastosowania. Dobre, nowoczesne niwelatory laserowe mogą być równie skutecznie używane wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Można więc przyjąć, że niwelatory laserowe obrotowe to instrumenty, które zapewniają wyznaczenie niwelacji oraz wytyczenie prostych linii. Dzięki łatwości pracy, wszelkie zadania można wykonywać w pełni samodzielnie. Kluczowymi cechami niwelatorów laserowych są:

        - zasięg działania

        - dokładność pomiarowa

        - możliwości trybu pracy – wytyczanie poziomów i pionów

        - elektryczne pochylanie wiązki laserowej.

        Stąd tak ważne jest, by dobry niwelator laserowy był optymalnie dopasowany do konkretnego przeznaczenia. W przypadku relatywnie prostych zadań – np. niewymagających pomiarów poziomych – można wybrać prosty niwelator laserowy bez zaawansowanych funkcji. Jeśli jednak dla operatora ważne jest sprawne i efektywne wytyczanie precyzyjnych spadków, tworzenie kątów prostych czy bardziej skomplikowane prace analityczne, niezbędny będzie instrument umożliwiający pochył wiązki laserowej.

        Z kolei niwelator laserowy na bieżąco używany na budowie powinien mieć z założenia ponadprzeciętny poziom ochrony samego instrumentu. Producenci zapewniają pod tym względem coraz lepsze warianty zabezpieczeń w zakresie normy IP – chronią one przed pyłem oraz wodą.

        Jaki niwelator wybrać?

        Niwelator laserowy czy niwelator optyczny – to częsty dylemat osób, które planują zakup tego rodzaju instrumentu. Czym różnią się obie opcje?

        Niwelatory laserowe – w przeciwieństwie do optycznych – wykorzystują ogromne możliwości tego typu promienia. Nie ma więc potrzeby zaawansowanych pomiarów opartych na samej optyce. Silna, intensywna wiązka laserowa zapewnia idealną ocenę wymiarów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

        Im bardziej zaawansowany i nowoczesny niwelator laserowy, tym większe ma on możliwości. Urządzenia do pomiarowania dokonują automatycznego samopoziomowania. W efekcie, praktycznie tuż po uruchomieniu urządzenia, możliwe jest dokonanie analizy i znaczące przyspieszenie pracy względem możliwości niwelatorów optycznych.

        Sprzedaż niwelatorów laserowych

        Sklep internetowy Twój-niwelator.pl zapewnia kompleksową sprzedaż niwelatorów laserowych w atrakcyjnych cenach. Wysokie stany magazynowe oraz rozpiętość ofertowa sprawia, że do dyspozycji klientów są zróżnicowane propozycje od wiodących marek na świecie. Sklep – będąc dystrybutorem liderów rynku – oferuje niwelatory laserowe oraz inne narzędzia pomiarowe o zarówno podstawowej specyfikacji jak i bardziej rozbudowane i dostosowane do potrzeb wymagających klientów.

        Twój-niwelator.pl zapewnia również pełne doradztwo w zakresie sprzętu pomiarowego. Nie wiesz, jaki niwelator będzie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb? Zdaj się na wiedzę i doświadczenia naszych specjalistów – doradcy handlowi wskażą Ci optymalny model pod kątem ceny niwelatorów oraz indywidualnych założeń.