Filtry:

Cena od:

do:

Producent

Niwelatory laserowe

Niwelatory laserowe to instrumenty, bez których trudno dziś o sprawną i precyzyjną pracę budowlaną czy przy wykończeniach. Platforma Twój-niwelator zapewnia sprzedaż urządzeń do niwelacji laserowej zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Rozpiętość oferty oraz stany magazynowe sprzyjają szybkiej realizacji zamówień.

Niwelatory laserowe to urządzenia, które służą do niwelacji – procesu polegającego na wyznaczaniu różnic w zakresie wysokości. W efekcie umożliwiają odpowiednie wymiarowanie w kontekście inwestycji budowlanych, prac wykończeniowych czy wyznaczania tras drogowych.

Sortuj produkty:

Nivel System NL540 - niwelator laserowyNivel System

Nivel System NL540 - niwelator laserowy

3 569,11 zł (4 390,00 zł brutto)

  Nivel System NL520 - niwelator laserowyNivel System

  Nivel System NL520 - niwelator laserowy

  2 519,51 zł (3 099,00 zł brutto)

   Nivel System NL500 - niwelator laserowyNivel System

   Nivel System NL500 - niwelator laserowy

   1 950,41 zł (2 399,00 zł brutto)

    Leica Rugby 680 - niwelator laserowyLeica

    Leica Rugby 680 - niwelator laserowy

    6 340,65 zł (7 799,00 zł brutto)

     Leica Rugby 620 - niwelator laserowyLeica

     Leica Rugby 620 - niwelator laserowy

     4 146,34 zł (5 100,00 zł brutto)

      Leica Rugby 610 - niwelator laserowyLeica

      Leica Rugby 610 - niwelator laserowy

      3 576,42 zł (4 399,00 zł brutto)

       Lamigo SPIN 210 - niwelator laserowyLAMIGO

       Lamigo SPIN 210 - niwelator laserowy

       2 170,73 zł (2 670,00 zł brutto)

        Niwelatory laserowe to instrumenty, które po ustawieniu na statywie zapewniają – przy wykorzystaniu łaty – szybkie i sprawne przeanalizowanie różnicy wysokości między dwoma punktami. Ważną cechą urządzeń do laserowej niwelacji jest uniwersalność zastosowania. Dobre, nowoczesne niwelatory laserowe (tj. Nivel System NL500) mogą być równie skutecznie używane wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Można więc przyjąć, że niwelatory laserowe obrotowe to instrumenty, które zapewniają wyznaczenie niwelacji oraz niektóre mają możliwość wytyczenie prostych linii. Dzięki łatwości pracy, wszelkie zadania można wykonywać w pełni samodzielnie. Kluczowymi cechami niwelatorów laserowych są:

        - zasięg działania

        - dokładność pomiarowa

        - możliwości trybu pracy – wytyczanie poziomów i pionów

        - elektryczne pochylanie wiązki laserowej.

        Stąd tak ważne jest, by dobry niwelator laserowy był optymalnie dopasowany do konkretnego przeznaczenia. W przypadku relatywnie prostych zadań – np. niewymagających pomiarów poziomych – można wybrać prosty niwelator laserowy bez zaawansowanych funkcji. Jeśli jednak dla operatora ważne jest sprawne i efektywne wytyczanie precyzyjnych spadków, tworzenie kątów prostych czy bardziej skomplikowane prace analityczne, niezbędny będzie instrument umożliwiający pochył wiązki laserowej.

        Z kolei niwelator laserowy na bieżąco używany na budowie powinien mieć z założenia ponadprzeciętny poziom ochrony samego instrumentu. Producenci zapewniają pod tym względem coraz lepsze warianty zabezpieczeń w zakresie normy IP – chronią one przed pyłem oraz wodą.

        Jaki niwelator wybrać?

        Niwelator laserowy czy niwelator optyczny – to częsty dylemat osób, które planują zakup tego rodzaju instrumentu. Czym różnią się obie opcje?

        Niwelatory laserowe – w przeciwieństwie do optycznych – wykorzystują ogromne możliwości tego typu promienia. Nie ma więc potrzeby zaawansowanych pomiarów opartych na samej optyce. Silna, intensywna wiązka laserowa zapewnia idealną ocenę wymiarów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

        Im bardziej zaawansowany i nowoczesny niwelator laserowy, tym większe ma on możliwości. Urządzenia do pomiarowania dokonują automatycznego samopoziomowania. W efekcie, praktycznie tuż po uruchomieniu urządzenia, możliwe jest dokonanie analizy i znaczące przyspieszenie pracy względem możliwości niwelatorów optycznych.

        Sprzedaż niwelatorów laserowych

        Sklep internetowy Twój-niwelator.pl zapewnia kompleksową sprzedaż niwelatorów laserowych w atrakcyjnych cenach. Wysokie stany magazynowe oraz rozpiętość ofertowa sprawia, że do dyspozycji klientów są zróżnicowane propozycje od wiodących marek na świecie. Sklep – będąc dystrybutorem liderów rynku – oferuje niwelatory laserowe oraz inne narzędzia pomiarowe o zarówno podstawowej specyfikacji jak i bardziej rozbudowane i dostosowane do potrzeb wymagających klientów.

        Twój-niwelator.pl zapewnia również pełne doradztwo w zakresie sprzętu pomiarowego. Nie wiesz, jaki niwelator będzie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb? Zdaj się na wiedzę i doświadczenia naszych specjalistów – doradcy handlowi wskażą Ci optymalny model pod kątem ceny niwelatorów oraz indywidualnych założeń.