NIVEL SYSTEM to założona w Polsce, globalna marka oferująca profesjonalne rozwiązania pomiarowe dla budownictwa. Nasza działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie dostaw i serwisu sprzętu dla takich sektorów jak budownictwo, architektura, geodezja, przemysł, rolnictwo itp.

Korzystamy z naszego doświadczenia i odpowiadamy na wymagania rynku, dlatego naszą produkcję opieramy na wielu dostawcach z całego świata, którzy oferują jedne z najlepszych komponentów pomiarowych (m.in.. z Chin, Japonii, Tajwanu, Niemiec, Polski), dzięki czemu dostarczamy naszym klientom nowoczesne trendy w technologii pomiarowej.

Dzięki pełnej gamie niezawodnych, wydajnych i wysokiej dokładności produktów użytkownicy mogą wykonywać swoją pracę na wysokim poziomie. Dostarczamy szeroką gamę urządzeń, od instrumentów optycznych, przez instrumenty laserowe, a kończąc na pomocnych poręcznych urządzeniach, takich jak: dalmierze, poziomice, koła pomiarowe, taśmy pomiarowe itp. Uzupełnieniem jest pełna oferta profesjonalnych akcesoriów wspierających pomiary w terenie i wszystko w przystępnej cenie.

Sortuj produkty:

Nivel System NL540 - niwelator laserowyNivel System

Nivel System NL540 - niwelator laserowy

3 190,00 zł (3 923,70 zł brutto)

  Nivel System NL520 - niwelator laserowyNivel System

  Nivel System NL520 - niwelator laserowy

  2 190,00 zł (2 693,70 zł brutto)

   Nivel System NL500 - niwelator laserowyNivel System

   Nivel System NL500 - niwelator laserowy

   1 690,00 zł (2 078,70 zł brutto)