Filtry:

Cena od:

do:

Producent

Powiększenie

Średnica lunety

Dokładność na podwójnej niwelacji

Niwelator optyczny

W sklepie Twój Niwelator znajdziesz szeroką ofertę z niwelatorami optycznymi. Zawsze gotowe do pracy. Znajdź swój nowy niwelator u nas. Niwelator optyczny to urządzenie, bez których trudno o sprawną, efektywną i precyzyjną pracę w geodezji, budownictwie czy branżach wymagających pomiarów. Dzięki zaawansowanym układom optycznym, niwelatory używane są do generowania pomiarów różnicy niwelacji - dotyczy ona wysokości pomiędzy punktami - można to zrobić nie tylko za pomocą niwelatora optycznego ale również i niwelatora laserowego - który ma przewagę nad niwelatorem optycznym tym, że można pracować w pojedynkę. Do obsługi niwelatorów optycznych wymagane są przynajmniej dwie osoby. Osoba czytająca z niwelatora i trzymająca łatę niwelacyjną. Łata niwelacyjna i statyw to niezbędne elementy do obsługi niwelatora. Niwelatory optyczne to niezbędne urządzenia pomiarowe na budowie.

Sortuj produkty:

South NL-C32South

South NL-C32

527,64 zł (649,00 zł brutto)

  Survgeo AT-24SurvGeo

  Survgeo AT-24

  608,94 zł (749,00 zł brutto)

   Topcon AT-B4ATopcon

   Topcon AT-B4A

   1 056,10 zł (1 299,00 zł brutto) 1 699,00 zł brutto

   • Promocja -24%
   Leica NA 730 plusLeica

   Leica NA 730 plus

   3 413,82 zł (4 199,00 zł brutto)

    Leica NA 320Leica

    Leica NA 320

    942,28 zł (1 159,00 zł brutto)

     Leica NA 332Leica

     Leica NA 332

     1 096,75 zł (1 349,00 zł brutto)

      SurvGeo E32SurvGeo

      SurvGeo E32

      844,72 zł (1 039,00 zł brutto)

       Leica NA 532Leica

       Leica NA 532

       1 348,78 zł (1 659,00 zł brutto)

        Leica NA 720Leica

        Leica NA 720

        1 869,11 zł (2 299,00 zł brutto)

        • Wysyłka gratis
        Leica NA 524Leica

        Leica NA 524

        1 267,48 zł (1 559,00 zł brutto)

         Leica NA 724Leica

         Leica NA 724

         2 031,71 zł (2 499,00 zł brutto)

         • Wysyłka gratis
         Leica NA 324Leica

         Leica NA 324

         1 023,58 zł (1 259,00 zł brutto)

          Leica NA 520Leica

          Leica NA 520

          1 186,18 zł (1 459,00 zł brutto)

           SurvGeo E24SurvGeo

           SurvGeo E24

           691,06 zł (850,00 zł brutto)

            Jaki niwelator optyczny wybrać?

            Niwelatory optyczne w sklepie internetowym twoj-niwelator.pl to sprawdzone marki. W naszym sklepie znajdziesz dobry niwelator optyczny. Dobry, czyli odpowiednej jakości, skalibrowany i gotowy do pracy. Każdy niwelator optyczny możesz kupić z łatą niwelacyjną i statywem. Każdy niwelator optyczny, moższ skonfigurować na swój sposob. Statyw i łatę niwelacyjną - lub jedno lub drugie możesz wybrać na stronie produktu z niwelatorem optycznym. Wyboru dokonasz po prawej stronie nad informacją z ceną niwelatora optycznego. 

            W czasie gdzie dokładność pomiarów ma kluczowe znaczenie a wybór urządzenia nie jest najprostszym wyborem możesz wspomóc się naszym doradcą który pomoże w wyborze niwelatora.

            Na co zwrócić uwagę wybierając dobry niwelator optyczny?

            Użyteczność urządzeń coraz bardziej opiera się na ich mobilności. Stąd, dobry niwelator optyczny muszą dziś łączyć zarówno dokładne generowanie pomiarów, ale też wartości funkcjonalne - mobilność, niezależność energetyczną, możliwość stabilnego usytuowania statywu niezależnie od warunków. Stąd tak doceniane są lekkie niwelatory optyczne umożliwiające wygodną pracę w terenie. Niwelator to ważne urządzenie na placu budowy. Warto wziąć pod uwagę aby kompensator był odporny na uszkodzenia. Tani niwelator optyczny będzie miał mniej odporny kompensator na uszkodzenia a to spowoduje, oferowane urządzenia szybciej się rozkalibruje - weź to pod uwagę.

            Pamiętaj że, narzędzia pomiarowe takie jak laser krzyżowy (potocznie nazywana poziomicą laserową) nie zastąpi Ci niwelatora optycznego. Oprócz zakupu samego niwelatora optycznego pamiętaj wyposażyć zestaw w łaty niwelacyjne i statywy pod niwelator optyczny zapewnisz sobie gwarancję odpowiedniego i pomiaru.


            Dobry niwelator optyczny - czyli co wybrać?

            Wybór niwelatora optycznego to nie lada wyzwanie. Dobry niwelator optyczny to wysoka jakość wykonania, dobra optyka oraz wysoka doladność pomiaru. Takim dobrym niwelatorem optycznym jest model Leica NA730plus. Często wybierany przez geodetów oraz inżynierów (kierowników) budowy.

            Średnica obiektywu w niwelatorze optycznym i kwestia dokładność.

            Szczególnie ważną kwestią przy wyborze niwelatora optycznego jest dokładność pomiarowa. Ona uzależniona jest z kolei od zastosowanych w nim elementów optycznych takich jak średnica obiektywu oraz powiększenie lunety oraz osprzęt w środku zwany kompensatorem - z czym lepszych komponentów jest wykonany niwelator optyczny tym jest on droższy. Tani niwelator optyczny szybko się rozkalibrowuje zaś droższy niwelator optyczny rzadziej musi odwiedzić serwis. W tym kontekście warto dobrać niwelator optyczny pod kątem większości realizowanych zadań. W przypadku niewielkich przestrzeni i relatywnie małych odległości od łaty, sprawdzą się niwelatory optyczne o stosunkowo niewielkim powiększeniu, do 24-krotności. W sytuacji, gdy celem jest pomiar generowany na przestrzeni powyżej 40 m, korzystniejszą opcją będą niwelatory optyczne zapewniające powiększenie na poziomie 28-32x. Warto wybrać i zwrócić uwagę na produkty od markowych producentów tj. Leica czy Topcon. Topowy producent niwelatorów optycznych zapewni wówczas dłuższą gwarancję wynoszącą nawet do 5 lat. Warto również zwrócić uwagę czy sprzedawca niwelatorów optycznych posiada własny serwis niwelatorów. Wówczas, możemy być pewni, że niwelator zostanie sprawdzony przed wysyłką.

            Często pomijaną kwesta jest jasność optyki. Niwelatory optyczne wyposażone w jasną optykę zapewnia niezawodne pomiary w okresach gdy światła wpada zdecydowanie mniej (późna jesień, zima, wczesna wiosna).

            Sprzedaż niwelatorów optycznych

            Twoj-niwelator.plto sklep z niwelatorami optycznymi zapewniający sprzedaż urządzeń nowych oraz używanych. Szeroka oferta i atrakcyjne ceny niwelatorów sprawiają, że od lat twoj-niwelator.plto jeden z podstawowych wyborów specjalistów z branży geodezyjnej i budowlanej. Aktualna oferta urządzeń do niwelacji tereni obejmuje m.in.

            - niwelatory optyczne Niveller

            - niwelatory optyczne SurvGeo

            - niwelatory optyczne Topcon

            - niwelatory optyczne Leica

            - niwelatory optyczne Bosch.

            Wysokie stany magazynowe oraz szybka realizacja zamówień sprawiają, że możesz liczyć na kompleksową obsługę zamówienia. Niwelatory optycznie są wyposażone w pudło transportowe umożliwjace transport i zapewniające bezpieczeństwo przed rozkalibrowaniem.

            Akcesoria do niwelatora optycznego.

            Sprzedaż niwelatorów online połączona jest z dystrybucją produktów dodatkowych. To specjalistyczne akcesoria wpływające m.in. na komfort pracy i łatwość transportu. Oferta e-sklepu twoj-niwelator.pl to m.in. pudełka na niwelatory optyczne, łata do niwelatora, statyw i stojaki do niwelatorów. Sprzedaż urządzeń obejmuje też dystrybucję całych zestawów do niwelacji jak i również akcesoria do niwelatora. Zapewniamy również na serwis niwelatora optycznego.

            Kupując niwelator optyczny zwróć uwagę czy wyposażony jest w łatę niwelacyjną oraz statyw do niwelatora. Są to niezbędnę akcesoria aby dokonać pomiaru. Sprzęt musi być kompletny. W naszym sklepie internetowym można wybrać zestaw dobrowolne, co wyróznia nas na tle konkurencji ze względu na elastyczność. Takie rozwiązanie gwarantuje wybór niwelatora optycznego "szytego na miarę" możemy np. wybrać lepszy statyw pod niwelator lub dłuższą łatę niwelacyjną do niwelatora optycznego

            Niwelatory optyczne - wsparcie w zakupie

            Jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek na rynku, twoj-niwelator.pl zapewnia sprzedaż niwelatorów optycznych objętych pełną gwarancją i pochodzących z pewnego źródła. Sprawdź ofertę online i skontaktuj się z działem handlowym w przypadku pytań ofertowych. Chętnie pomożemy w wyborze. Produkty do niwelacji mają różne modele i możliwości. Sprawimy abyś wybrał niwelator optyczny odpowiedni dla asortymentu robót które wykonujesz na co dzień. Bezpieczeństwo w obsłudze i poczucie swobody jest dla Nas ważne - dla nas nie ma głupich pytań!