Filtry:

Cena od:

do:

Producent

Powiększenie

Średnica lunety

Dokładność na podwójnej niwelacji

Niwelator optyczny

Niwelator optyczny to urządzenie, bez których trudno o sprawną, efektywną i precyzyjną pracę w geodezji, budownictwie czy branżach wymagających pomiarów. Dzięki zaawansowanym układom optycznym, niwelatory używane są do generowania pomiarów różnicy niwelacji - dotyczy ona wysokości pomiędzy punktami - można to zrobić nie tylko za pomocą niwelatora optycznego ale również i niwelatora laserowego - który ma przewagę nad niwelatorem optycznym tym, że można pracować w pojedynkę. Do obsługi niwelatorów optycznych wymagane są przynajmniej dwie osoby. Osoba czytająca z niwelatora i trzymająca łatę niwelacyjną. Łata niwelacyjna i statyw to niezbędne elementy do obsługi niwelatora.

Sortuj produkty:

TOPCON AT-B4A - niwelator optycznyTopcon

TOPCON AT-B4A - niwelator optyczny

1 056,10 zł (1 299,00 zł brutto)

  Survgeo E32P - niwelator optycznySurvGeo

  Survgeo E32P - niwelator optyczny

  389,43 zł (479,00 zł brutto)

   Survgeo E32 - niwelator optycznySurvGeo

   Survgeo E32 - niwelator optyczny

   844,72 zł (1 039,00 zł brutto)

    Survgeo E24 - niwelator optycznySurvGeo

    Survgeo E24 - niwelator optyczny

    691,06 zł (850,00 zł brutto)

     Niveller DSZ32 - niwelator optyczny

     Niveller DSZ32 - niwelator optyczny

     332,52 zł (409,00 zł brutto)

     • Wysyłka gratis
     Niveller BL28/32 - niwelator optyczny

     Niveller BL28/32 - niwelator optyczny

     470,73 zł (579,00 zł brutto)

     • Nowość
     Niveller AL32 - niwelator optyczny

     Niveller AL32 - niwelator optyczny

     446,34 zł (549,00 zł brutto) 649,00 zł brutto

     • Promocja -15%
     • Nowość
     Niveller AL28 - niwelator optyczny

     Niveller AL28 - niwelator optyczny

     405,69 zł (499,00 zł brutto) 599,00 zł brutto

     • Promocja -17%
     • Nowość
     Leica NA2 / NAK2 - niwelator optycznyLeica

     Leica NA2 / NAK2 - niwelator optyczny

     14 552,85 zł (17 900,00 zł brutto)

      LEICA NA 730 plus - niwelator optycznyLeica

      LEICA NA 730 plus - niwelator optyczny

      2 844,72 zł (3 499,00 zł brutto) 3 999,00 zł brutto

      • Promocja -13%
      LEICA NA 724 - niwelator optycznyLeica

      LEICA NA 724 - niwelator optyczny

      1 462,60 zł (1 799,00 zł brutto) 1 825,00 zł brutto

      • Promocja -1%
      • Wysyłka gratis
      LEICA NA 720 - niwelator optycznyLeica

      LEICA NA 720 - niwelator optyczny

      1 211,38 zł (1 490,00 zł brutto) 1 545,00 zł brutto

      • Promocja -4%
      • Wysyłka gratis
      LEICA NA 532 - niwelator optycznyLeica

      LEICA NA 532 - niwelator optyczny

      974,80 zł (1 199,00 zł brutto)

       LEICA NA 524 - niwelator optycznyLeica

       LEICA NA 524 - niwelator optyczny

       893,50 zł (1 099,00 zł brutto)

        LEICA NA 520 - niwelator optycznyLeica

        LEICA NA 520 - niwelator optyczny

        852,85 zł (1 049,00 zł brutto)

         LEICA NA 332 - niwelator optycznyLeica

         LEICA NA 332 - niwelator optyczny

         852,85 zł (1 049,00 zł brutto)

          LEICA NA 324 - niwelator optycznyLeica

          LEICA NA 324 - niwelator optyczny

          771,54 zł (949,00 zł brutto)

           LEICA NA 320 - niwelator optycznyLeica

           LEICA NA 320 - niwelator optyczny

           730,89 zł (899,00 zł brutto)

            Jaki niwelator optyczny wybrać?

            Niwelatory optyczne w sklepie internetowym twoj-niwelator.pl to sprawdzone marki. W naszym sklepie znajdziesz dobry niwelator optyczny. Dobry, czyli odpowiednej jakości, skalibrowany i gotowy do pracy. Każdy niwelator optyczny możesz kupić z łatą niwelacyjną i statywem.

            W czasie gdzie dokładność pomiarów ma kluczowe znaczenie a wybór urządzenia nie jest najprostszym wyborem możesz wspomóc się naszym doradcą który pomoże w wyborze niwelatora.

            Na co zwrócić uwagę wybierając dobry niwelator optyczny?

            Użyteczność urządzeń coraz bardziej opiera się na ich mobilności. Stąd, dobry niwelator optyczny muszą dziś łączyć zarówno dokładne generowanie pomiarów, ale też wartości funkcjonalne - mobilność, niezależność energetyczną, możliwość stabilnego usytuowania statywu niezależnie od warunków. Stąd tak doceniane są lekkie niwelatory optyczne umożliwiające wygodną pracę w terenie. Niwelator do ważne urządzenie na placu budowy. Warto wziąć pod uwagę aby kompensator był odporny na uszkodzenia. Tani niwelator optyczny będzie miał mniej odporny kompensator na uszkodzenia a to spowoduje, oferowane urządzenia szybciej się rozkalibruje - weź to pod uwagę.

            Pamiętaj że, narzędzia pomiarowe takie jak laser krzyżowy nie zastąpi Ci niwelatora optycznego. Oprócz zakupu samego niwelatora optycznego pamiętaj wyposażyć se w łaty niwelacyjne i statywy pod niwelator optyczny zapewnisz sobie gwarancję odpowiedniego i pomiaru.

            Średnica obiektywu w niwelatorze optycznym i kwestia dokładność.

            Szczególnie ważną kwestią przy wyborze niwelatora optycznego jest dokładność pomiarowa. Ona uzależniona jest z kolei od zastosowanych w nim elementów optycznych takich jak średnica obiektywu oraz powiększenie lunety oraz osprzęt w środku zwany kompensatorem - z czym lepszych komponentów jest wykonany niwelator optyczny tym jest on droższy. Tani niwelator optyczny szybko się rozkalibrowuje zaś droższy niwelator optyczny rzadziej musi odwiedzić serwis. W tym kontekście warto dobrać niwelator optyczny pod kątem większości realizowanych zadań. W przypadku niewielkich przestrzeni i relatywnie małych odległości od łaty, sprawdzą się niwelatory optyczne o stosunkowo niewielkim powiększeniu, do 24-krotności. W sytuacji, gdy celem jest pomiar generowany na przestrzeni powyżej 40 m, korzystniejszą opcją będą niwelatory optyczne zapewniające powiększenie na poziomie 28-32x. Warto wybrać i zwrócić uwagę na produkty od markowych producentów tj. Leica czy Topcon. Topowy producent niwelatorów optycznych zapewni wówczas dłuższą gwarancję wynoszącą nawet do 5 lat. Warto również zwrócić uwagę czy sprzedawca niwelatorów optycznych posiada własny serwis niwelatorów. Wówczas, możemy być pewni, że niwelator zostanie sprawdzony przed wysyłką.

            Często pomijaną kwesta jest jasność optyki. Niwelatory optyczne wyposażone w jasną optykę zapewnia niezawodne pomiary w okresach gdy światła wpada zdecydowanie mniej (późna jesień, zima, wczesna wiosna).

            Sprzedaż niwelatorów optycznych

            Twoj-niwelator.plto sklep z niwelatorami optycznymi zapewniający sprzedaż urządzeń nowych oraz używanych. Szeroka oferta i atrakcyjne ceny niwelatorów sprawiają, że od lat twoj-niwelator.plto jeden z podstawowych wyborów specjalistów z branży geodezyjnej i budowlanej. Aktualna oferta urządzeń do niwelacji tereni obejmuje m.in.

            - niwelatory optyczne Niveller

            - niwelatory optyczne SurvGeo

            - niwelatory optyczne Topcon

            - niwelatory optyczne Leica

            - niwelatory optyczne Bosch.

            Wysokie stany magazynowe oraz szybka realizacja zamówień sprawiają, że możesz liczyć na kompleksową obsługę zamówienia. Niwelatory optycznie są wyposażone w pudło transportowe umożliwjace transport i zapewniające bezpieczeństwo przed rozkalibrowaniem.

            Akcesoria do niwelatora optycznego.

            Sprzedaż niwelatorów online połączona jest z dystrybucją produktów dodatkowych. To specjalistyczne akcesoria wpływające m.in. na komfort pracy i łatwość transportu. Oferta e-sklepu twoj-niwelator.pl to m.in. pudełka na niwelatory optyczne, łata do niwelatora, statyw i stojaki do niwelatorów. Sprzedaż urządzeń obejmuje też dystrybucję całych zestawów do niwelacji jak i również akcesoria do niwelatora. Zapewniamy również serwis niwelatora optycznego.

            Kupując niwelator optyczny zwróć uwagę czy wyposażony jest w łatę niwelacyjną oraz statyw do niwelatora. Są to niezbędnę akcesoria aby dokonać pomiaru. Sprzęt musi być kompletny. W naszym sklepie internetowym można wybrać zestaw dobrowolne.

            Niwelatory optyczne - wsparcie w zakupie

            Jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek na rynku, twoj-niwelator.pl zapewnia sprzedaż niwelatorów optycznych objętych pełną gwarancją i pochodzących z pewnego źródła. Sprawdź ofertę online i skontaktuj się z działem handlowym w przypadku pytań ofertowych. Chętnie pomożemy w wyborze. Produkty do niwelacji mają różne modele i możliwości. Sprawimy abyś wybrał niwelator optyczny odpowiedni dla asortymentu robót które wykonujesz na co dzień. Bezpieczeństwo w obsłudze i poczucie swobody jest dla Nas ważne - dla nas nie ma głupich pytań!